رییس فدراسیون هندبال:

رییس فدراسیون هندبال کشور گفت: هندبال لرستان با توجه به پتانسیل بسیار بالایی که دارد، سرآمد هندبال کشور است.

کد خبر: ۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سید ابولحسن مهدوی، در مجمع عمومی هیات هندبال لرستان، اظهار کرد: ظرفیت هندبال لرستان برای همگان مشهود است و این یک افتخار بزرگی برای ورزش لرستان است که استعداد‌های بی نظیری دارد.

وی عنوان کرد: شهرهایی نظیر الشتر، نورآباد، خرم‌آباد، ازنا و کوهدشت هندبالست‌های خوبی دارد که همواره زبانزد همه هستند.

رییس فدراسیون هندبال کشور تصریح کرد: یکی از عواملی که لرستانی‌ها را در رشته هندبال موفق کرده است انجام بازی‌های محلی نظیر دارپلان است که باعث شده از طفولیت پرتاب کردن در خون مردم آن باشد، چراکه هندبال نیز یک ورزش پرتابی است.

 رییس فدراسیون هندبال کشور |پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

مهدوی با اشاره به این که فدراسیون هندبال، نگاه ویژه‌ای به لرستان دارد، تصریح کرد: لرستان بهترین استان در بحث هندبال است و خود ما نیز کمک ویژه‌ای به این استان جهت توسعه هندبال انجام خواهیم داد.

وی از کمک 500 میلیونی استاندار لرستان برای احداث خانه هندبال الشتر تشکر کرد و گفت برای مابقی اعتبار خانه هندبال الشتر، خود ما در تهران پیگر مابقی اعتبار آن از وزارت ورزش و جوانان هستیم و امیدواریم با احداث آن کمک خوبی برای توسعه هندبال در الشتر صورت بگیرد.

رییس فدراسیون هندبال بیان کرد: سعی خواهیم کرد به ورزش هندبال در استان‌ها بیشتر از گذشته توجه و کمک کنیم تا بتوانیم وضعیت هندبال را بهتر از گذشته به پیش ببریم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده