پیگیری یک خبر(5)؛

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: مجموعه اسب سواری دره گرم خرم‌آباد و فضاهای ورزشی اطراف آن طبق ماده 44 باید از سوی دولت به بخش خصوصی واگذار شوند.

کد خبر: ۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، علی یاور عزیز پور فرد در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: فروش مجموعه سوارکاری دره گرم از دست وزیر ورزش و جوانان نیز خارج شده است و خود دکتر گودرزی نیز با فروش آن به شدت مخالف است.

وی عنوان کرد: این مجموعه ورزشی که شامل پیست اسب سواری، سالن ژیمناستیک و محل احداث سالن 5 هزار نفری خرم‌آباد است قرار است روز بیست  هشتم ماه جاری توسط سازمان خصوصی سازی کشور به فروش برسد و تنها راه عدم فروش آن، نبود متقاضی خرید است.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان ابرازکرد: ارزش تقریبی مجموعه سوارکاری دره گرم، بیش از 26 میلیارد تومان تعیین شده است و اگر در روز 28 اسفند ماه مشتری با این مبلغ برای آن پیدا شود، این مکان ورزشی به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

عزیز پور فرد تصریح کرد: تنها روزنه امید ما نبود مشتری است و امیدواریم کسی حاضر نباشد این مجموعه ورزشی که یکی از ضروریات ورزش خرم‌آباد به شمار می‌آید خریداری نماید تا هم‌چنان بتوانیم از فضای آن برای ورزش کردن جوانان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
سوارکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
0
0
آقای عزیزپور دوران مدیریت شما پرتشویش ترین دوران مدیریتی یک مدیر کل بود که امیدواریم مسئولین بررسی کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده