کشتی گیران نوجوان لرستانی، دو مقام سومی رقابت های عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور را کسب کردند.
کد خبر: ۱۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی لرستان ورزشی رقابت های عمومی (اوپن) کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور با شرکت 365 کشتی گیر از 29 استان در قالب 31 تیم در 7 دور و با انجام 385 کشتی، امروز (7 بهمن ماه) در خانه کشتی شماره دو تهران برگزار شد.  در این دور از مسابقات، اشکان کوشکی در وزن 54 کیلو مقام اول و احمد شعبان در وزن 50 کیلوگرم از لرستان توانستند به مقام سوم دست یابند.

http://lorestan.msy.gov.ir//parameters/62.193.12.206/modules/cdk/upload/content/sis_announcements/113140/6.JPG  اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

  42 کیلوگرم: 1- سید علی عظیمی (کرمانشاه) 2- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 3- فرامرز ویسی (کرمانشاه) 4- یونس اردلان راد (همدان) 5- اکبر تیزدم (تهران) و مهدی وهاب زاده (آذربایجان شرقی)

  46 کیلوگرم: 1- امیرحسین خدابخش (مازندران) 2- مجید محمدی (خوزستان) 3- رضا علیزاده (مازندران) 4- حمید کیوان (ایلام) 5- مرتضی بیات (همدان) و حسین سیاری (البرز)

  50 کیلوگرم: 1- محسن محمد مراد نژاد (مازندران) 2- پوریا ترکمان (مرکزی) 3- احمد شعبان (لرستان) 4- محراب امامی (مازندران) 5- میلاد علی مرادی (البز) و عباس قربان پوری (مازندران) 

 54 کیلوگرم: 1- اشکان کوشکی (لرستان) 2- حسین رسولی (مازندران) 3- علی اکبر زرودی (مازندران) 4- کوروش شیخ انصاری (اصفهان) 5- مجتبی غلامی (همدان) و رضا عرب رودبارکی (گلستان)

  58 کیلوگرم: 1- مهدی شیرازی (تهران) 2- حسن آذری (مازندران) 3- مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) 4- علی سیری (تهران) 5- صادق لطفی (کرمانشاه) و علیرضا دوستی (زنجان)

63 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- سجاد مقصودی (توابع تهران) 3- حمید کریمی (مازندران) 4- اکبر عالی ساری (اردبیل) 5- محسن کاوه (کردستان) و محمدحسین ایزدیاری (خوزستان)

  69 کیلوگرم: 1- محمدرضا میرزایی (کرمانشاه) 2- احمدرضا نوری (تهران) 3- مبین درویشی (تهران) 4- امیرحسین بورزاد (مازندران) 5- سهیل فیضی (البرز) و بهزاد شادگونه (همدان) 

 76 کیلوگرم: 1- پوریا طاهری (آذربایجان شرقی) 2- امیرحسین فوری (خراسان رضوی) 3- علی شکوری (مازندران) 4- علی سلمانی (تهران) 5- علی شیران (اصفهان) و پوریا افشاری (همدان) 

 85 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل هاشمی (مازندران) 2- کاظم درویشی (مازندران) 3- محمدعلی آذرپیرا (تهران) 4- امیر حسین کریمی فر (خراسان رضوی) 5- عرفان ظهیری (البرز) و امیربهادر ترابی (البرز) 

 100 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- امیرحسین زارع (مازندران) 4- علی رهبری (گیلان) 5- علیرضا عبدالهی (تهران) و متین فیضی (توابع تهران)  

فنی ترین کشتی گیر: محمدرضا میرزایی (کرمانشاه)

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده