پیگیری یک خبر(3)

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه سوارکاری دره گرم و فضاهای ورزشی اطراف ان متعلق به مردم است و وزارت ورزش و جوانان حق فروش آن را ندارد.

کد خبر: ۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

ایرج عبدی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، اظهار کرد: مکان مجموعه سوارکاری دره گرم، سالن ژیمناستیمک و مکان احداث سالن 5 هزار نفری خرم‌آباد در سال‌های قبل توسط مدیران تربیت بدنی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار شده  است و هم اکنون وزارت ورزش و جوانان قصد دارد همه آن‌ها را یک‌جا به فروش برساند.

وی افزود: اوایل هفته آینده با وزیر ورزش و جوانان ملاقات داریم و حتماً دغدغه مردم را در خصوص این واگذاری به اطلاع ایشان خواهیم رساند و از فروش آن به بخش خصوصی جلوگیری خواهیم کرد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: منطقه دره گرم خرم‌آباد از جهت امکانات ورزشی محروم بوده و باید به این نیاز مهم مردم توجه کنیم، نه این که بخواهیم حداقل امکانات آن جا را از بین ببریم.

عبدی تصریح کرد: سرانه ورزشی در استان لرستان نسبت به میانگین کشوری بسیار پایین است و فضاهای موجود اصلا جوابگوی قشر جوان لرستان نیست و حتماً باید از سوی دولت محترم به این خواسته مردم بیشتر توجه کند.

مجموعه سوار کاری دره‌گرم به همراه خانه ژیمناستیک و مکان احداث سالن 5 هزار نفری خرم‌آباد مدتی است از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به فروش گذاشته شده است و از سوی سازمان خصوصی سازی کشور مقرر شده است در روز بیست هفتم ماه جاری یعنی 6 روز دیگر به فروش برسد.

انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده